KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13139038
nr 1313 9038
Georg Lodström
(1915-1972), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 58, stilleben, 29x35 cm
Georg Lodström, född 1915 i Stockholm, död 1972, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:27:14
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Georg Lodström
Läs mer om Georg Lodström